Privatumo ir slapukų politika


IDN LOFT visuomet giname klientų privatumą, todėl šioje skiltyje aiškiai ir skaidriai pateikiame mūsų interneto svetainėje taikomus informacijos apie lankytojus rinkimo ir naudojimo principus.
 
 
Administruodami interneto svetainę bei diagnozuodami sutrikimus IDNHOME serverio darbe, galime naudoti lankytojų kompiuterių IP adresus. IP adresas – tai kompiuterį identifikuojantis unikalus kodas tinkluose. Jis gali būti naudojamas nustatant lankytoją ir renkant įvairią demografinę informaciją. Tai daro absoliučios daugumos interneto serverių administratoriai.
Kai apsilankote mūsų svetainėje, norime pateikti informaciją ir funkcijas, pritaikytas tik Jums. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi IDN LOFT svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip galime svetainę tobulinti, padaryti ją patogesnę Jums.

Yra dviejų tipų svetainių slapukai. Pirmasis tipas skirtas tik svetainės veikimui ir nerenka duomenų apie lankytojus. Antrasis tipas naudojamas išsiaiškinti kaip svetainė funkcionuoja ir pamatyti kaip lankytojai įsitraukia į svetainės elementus. Antrasis tipas taip pat padeda palaikyti svetainėje esančias paslaugas saugias, kurti aktualų reklamų turinį bei užtikrinti sklandų ir greitą naudojimąsi mūsų svetaine ateityje.

Slapukus naudojame skaidriai ir atsakingai. Kokius slapukus įrašome, visuomet galite peržiūrėti savo naršyklėje. Taip pat bet kada galite atšaukti sutikimą naudoti slapukus, pakeisdami nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
IDN LOFT svetainėje pateikiamose užsakymo formose Jūsų gali būti prašoma pateikti asmeninę informaciją (pvz., nurodyti vardą, telefono numerį, el. pašto adresą) bei demografinius duomenis (pvz., amžių ar lytį). Šie asmeniniai duomenys gali būti panaudoti tuo atveju, jei mums būtinai reikėtų su Jumis susisiekti. Demografiniai duomenys taip pat gali būti naudojami pritaikant svetainę konkretaus lankytojo poreikiams, pateikiant specialiai pagal jo interesus atrinktą turinį. Jūs galite bet kada nutraukti tokio pobūdžio savo asmeninių duomenų tvarkymą, tiesiog išsiųsdami el. žinutę adresu salonas@idnloft.lt
Apie IDN LOFT svetainės lankytojus surinktus duomenis kruopčiai saugome: nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimų. IDN LOFT darbuotojai yra raštiškai įsipareigoję trečiosioms šalims neatskleisti ir neplatinti darbo vietoje gaunamos informacijos apie bendrovės klientus, įskaitant ir IDN LOFT svetainės lankytojus. Patalpa, kurioje laikomi surinkti duomenys, yra fiziškai apsaugota, kad į ją negalėtų patekti IDN LOFT nedirbantys asmenys. Be to, IDN LOFT portalo lankytojų duomenis sauganti duomenų bazė yra apsaugota nuo neleistinos prieigos per kompiuterinius tinklus.
Mūsų svetainėje yra nuorodų į kitų asmenų, įmonių ar organizacijų interneto tinklalapius. Atkreipiame dėmesį, kad IDN LOFT nėra atsakinga už tokių interneto tinklalapių turinį ar jų naudojamus privatumo užtikrinimo principus. Tad jei iš IDN LOFT svetainės paspaudę nuorodą pateksite į kitus tinklalapius, turėtumėte atskirai pasidomėti jų privatumo politika.
 
 
Jei dėl čia pateiktos informacijos Jums iškiltų klausimų, maloniai prašome susisiekti su mumis el. paštu salonas@idnloft.lt